Courteney Cox

Courteney Cox - <strong>Courteney Cox</strong> je americká televizní herečka a příležitostná modelka. Její nejznámější role, je role Monicy v seriálu Přátelé. <strong>Courteney Cox</strong>
se narodila podnikateli a chůvě v Alabamě, později se její otec přestěhoval na Floridu a ona s matkou a jejím přítelem do New Yorku. Po vystudování střední školy začala studovat architekturu na Mount Vernon College for Women. Nedokončila jí a začala se věnovat práci modelky a herečky. Později byla přítelkyní Iana Copelanda, Adama Duritze a Michalea Keatona. Poté potkala Davida Arquetta a 12. června 1999 si ho vzala při Anglikánském obřadu. Později se Courteney a Davidovi narodila dcera Coco Riley Arquettová.

Courteney Cox je americká televizní herečka a příležitostná modelka. Její nejznámější role, je role Monicy v seriálu Přátelé. Courteney Cox se narodila podnikateli a chůvě v Alabamě, později se její otec přestěhoval na Floridu a ona s matkou a jejím přítelem do New Yorku. Po vystudování střední školy začala studovat architekturu na Mount Vernon College for Women. Nedokončila jí a začala se věnovat práci modelky a herečky. Později byla přítelkyní Iana Copelanda, Adama Duritze a Michalea Keatona. Poté potkala Davida Arquetta a 12. června 1999 si ho vzala při Anglikánském obřadu. Později se Courteney a Davidovi narodila dcera Coco Riley Arquettová.

Zavřít stránku

Návrat do kategorie

Návrat do úvodní stránku