Lilly Evangeline

Lilly Evangeline - Na této stránce můžete nalézt <strong>wallpaper</strong>, česky <strong>tapeta</strong>, tapetka či pozadí ke stažení na plochu vašeho PC s motivem <strong>Lilly Evangeline</strong>.
<strong>Lilly Evangeline</strong> je kanadská herečka 2x nominovaná na Golden Globe za roli Kate Austen v seriálu Lost. Narodila se ve Fort Saskatchewanu v Albertě. Její otec je učitel ekonomie, její matka konzultantka. Má jednu mladší sestru. Ve svém dětství navštěvovala tři základní školy: Fort Elementary, Rudolph Henning a James Mowat Elementary. Poté studovala mezinárodní vztahy na University of British Columbia. Byla objevena jednou modelingovou agenturou. Veškeré peníze, které si takto vydělala, vložila do studia na univerzitě. Krátce nato <strong>Lilly Evangeline</strong> účinkovala v několika reklamách, seriálech (v epizodě Smallville) i filmech.

Na této stránce můžete nalézt wallpaper, česky tapeta, tapetka či pozadí ke stažení na plochu vašeho PC s motivem Lilly Evangeline. Lilly Evangeline je kanadská herečka 2x nominovaná na Golden Globe za roli Kate Austen v seriálu Lost. Narodila se ve Fort Saskatchewanu v Albertě. Její otec je učitel ekonomie, její matka konzultantka. Má jednu mladší sestru. Ve svém dětství navštěvovala tři základní školy: Fort Elementary, Rudolph Henning a James Mowat Elementary. Poté studovala mezinárodní vztahy na University of British Columbia. Byla objevena jednou modelingovou agenturou. Veškeré peníze, které si takto vydělala, vložila do studia na univerzitě. Krátce nato Lilly Evangeline účinkovala v několika reklamách, seriálech (v epizodě Smallville) i filmech.

Zavřít stránku

Návrat do kategorie

Návrat do úvodní stránku