Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czDaniela Peštová


Daniela Peštová je česká modelka. Objevil ji Dominique Caffin z agentury Madison Modeling Agency. Původně chtěla Daniela Peštová studovat na vysoké škole, ale po vítězství v modelingové soutěži se přestěhovala do Paříže a začala spolupracovat právě s Madison Modeling Agency. Později se přestěhovala do New Yorku a právě zde se její kariéra rozběhla. Objevila se na titulních stránkách časopisů GQ, Marie Claire, Cosmopolitan, Glamour a ELLE. Několik let dělala modelku i pro slavný Sports Illustrated Swimsuit Issue, v němž se dvakrát objevila na titulní straně (1995 a 2000). Pracovala také pro L'Oréal a Victoria's Secret. Daniela Peštová byla vdaná za Tommasa Butiho (bývalý ředitel řetězce Fashion Café), ale rozvedla se s ním v roce 1998. Ještě před rozvodem měli spolu syna Yannicka. Má ovšem také dceru Ellu se svým současným partnerem, zpěvákem Pavolem Haberou. Byla často označována za chameleona díky svým neustálým změnám stylu. (wi)

Daniela Peštová

Dostupná rozlišení

1024x768
800x600

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů