Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czAshlee Simpson


Ashlee Nicole Simpson je americká poprocková zpěvačka, skladatelka písní a příležitostná herečka. Její starší sestra Jessica je také úspěšná zpěvačka. Ashlee Simpson se narodila ve městě Waco v Texasu s rodným jménem Ashlee Nicolle Simpson a vyrostla v nedalekém městě Richardson. Jejími rodiči jsou Joe Simpson, který je zároveň manažer obou sester, a Tina Ann Drew. Již od tří let se začala učit klasický balet a ve věku jedenácti let byla přijata coby nejmladší členka na prestižní školu School of American Ballet. Poté, co její sestra Jessica Simpson podepsala smlouvu o hudebních nahrávkách, se celá rodina přestěhovala do Los Angeles v Kaliforii, kde se nejprve objevila v několika televizních reklamách a v době, kdy Jessica Simpson vydala svoje první album, se Ashlee stala jednou z jejích doprovodných tanečnic. Pokud se vám Ashlee Simpson líbí, přidejte si její wallpaper na plochu vašeho pc.

Ashlee Simpson

Dostupná rozlišení

1600x1200
1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů