Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czAshley Tisdale


Ashley Tisdale je americká modelka, tanečnice, herečka a zpěvačka. Na počátku 90. let 20. století hrála Ashley Tisdale epizodání role v různých filmech. Stala se známou hlavně díky ztvárnění jedné z hlavních rolí v televizních filmech High School Musical a Picture This z produkce Disney Channel. Kromě toho také hrála dalších televizních seriálech, mimo jiné např. Sedmé nebe, Boston Public, Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills 90210. Objevila se také v seriálu The suite life of Zack and Cody. Jako chůva hlavních postav měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Kromě herectví se Ashley Tisdale věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6. února 2007. Její neznámější písničky jsou Headstrong, Suddenly a He said she said. (wi)

Ashley Tisdale

Dostupná rozlišení

1024x768
800x600

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů