Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czDemi Moore


Demi Moore, vystupující stále pod jménem Demi Moore, je americká herečka, která se stala známou po sérii teeanagerských filmů v osmdesátých letech a byla jednou z nejznámějších hereček Hollywoodu devadesátých let. V osmdesátých letech hrála Demi Moore v několika filmech orientovaných převážně na mládež. Po velkém komerčním úspěchu snímku Duch s Patrickem Swayzem a Whoopi Goldberg začala být Demi Moore obsazovaná do lepších rolí, třeba ve filmech Pár správných chlapů, Skandální odhalení nebo Zvoník u Matky Boží. Úspěch Ducha se už ale nikdy neopakoval a Moore hrála i v několika propadácích jako Šarlatové písmeno nebo Porotce. Několika filmy také šokovala své fanoušky, např. Striptýz, ve kterém odhalila svá ňadra, nebo G.I. Jane, kvůli kterému si oholila hlavu. Za roli v minisérii Kdyby zdi mohly mluvit byla nominovaná na Zlatý glóbus. Po herecké přestávce se Moore v roce 2003 vrátila na plátno jako bývalá členka Charlieho andílků ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky. V roce 2006 se objevila ve filmu Atentát v Ambassadoru s all-star obsazením. Ve filmu hrál i její manžel Ashton Kutcher, ale neobjevili se společně v žádné scéně. (wi)

Demi Moore

Dostupná rozlišení

1024x768
800x600

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů