Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czDiane Kruger


Diane Kruger je německá herečka a bývalá modelka. Diane Kruger se narodila se bankovní úřednici Marii-Therese a počítačovému specialistovi Hansi-Heinrichu Heidkrügerovi. Má mladšího bratra Stefana. V dětsví chtěla být baletkou, a tak ji rodiče poslali studovat balet do Londýna. Kvůli zranění ale s baletem přestala a přestěhovala se do Paříže, kde se začala věnovat modelingu. V patnácti letech byla v Paříži finalistkou soutěže Look of the Year. Pak se vrátila do Německa a stala se z ní úspěšná modelka. Díky svému vzdělávání v Anglii a Francii umí anglicky a francouzsky téměř jako svým rodným jazykem - němčinou. V roce 2001 si vzala francouzského herce a režiséra Guillaumea Caneta, ale v roce 2006 se rozvedli. Diane Kruger se začala se také zajímat o herectví, a tak začala v Paříži chodit na hodiny. Zahrála si několik malých rolích ve francouzských filmech. Kvůli kariéře si zkrátila své příjmení z Heidkrüger na Kruger. Svůj filmový debut si odbyla v roce 2002, kdy hrála vedle Dennise Hoppera a Christophera Lamberta ve filmu Klavírista. Ve stejném roce dostala větší roli ve filmu svého manžela Jak řeknete, pane. V roce 2003 hrála Julie Woodovou ve filmu Na plný plyn, o rok později Lisu v Miluj mě, prosím. Její nejznámější rolí je Helena v historickém velkofilmu Troja. Objevila se také ve filmech Lovci pokladů, Lovci pokladů: Kniha tajemství nebo Ve stínu Beethovena. V roce 2003 vyhrála na Filmovém festivalu v Cannes. (wi)

Diane Kruger

Dostupná rozlišení

1600x1200
1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů