Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czLilly Evangeline


Na této stránce můžete nalézt wallpaper, česky tapeta, tapetka či pozadí ke stažení na plochu vašeho PC s motivem Lilly Evangeline. Lilly Evangeline je kanadská herečka 2x nominovaná na Golden Globe za roli Kate Austen v seriálu Lost. Narodila se ve Fort Saskatchewanu v Albertě. Její otec je učitel ekonomie, její matka konzultantka. Má jednu mladší sestru. Ve svém dětství navštěvovala tři základní školy: Fort Elementary, Rudolph Henning a James Mowat Elementary. Poté studovala mezinárodní vztahy na University of British Columbia. Byla objevena jednou modelingovou agenturou. Veškeré peníze, které si takto vydělala, vložila do studia na univerzitě. Krátce nato Lilly Evangeline účinkovala v několika reklamách, seriálech (v epizodě Smallville) i filmech.

Lilly Evangeline

Dostupná rozlišení

1600x1200
1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů