Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czErica Durance


Zde se nachází tapeta - wallpaper známé kanadské herečky jménem Erica Durance. Ta je známá především díky roli Lois Laneové v seriálu Smallville. Erica Durance se po dokončení střední školy přestěhovala do Vancouveru, aby se mohla věnovat herecké kariéře. Nechtěla začínat v Los Angeles. Začala studovat herectví, hrála v reklamách a měla malé role v televizních pořadech. Objevila se třeba v seriálech Andromeda Stoupající, Hvězdná brána. Nejznámější je ale díky roli Lois Laneové v seriálu Smallville, v jehož čtvrté řadě se objevila v několika epizodách, od páté řady hraje jednu z hlavních rolí. Erica Durance byla dvakrát vdaná, poprvé za Wesleyho Parkera, od roku 2005 za kanadského herce Davida Palffyho.

Erica Durance

Dostupná rozlišení

1600x1200
1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů