Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.cz


Catherine Zeta-JonesCatherine Zeta-Jones je britská filmová herečka nyní působící ve Spojených státech amerických. Svoji kariéru začala na scéně již v mládí. Po té, co účinkovala v mnohých anglických a amerických televizních filmech a malých rolích ve filmech, se stala známá rolemi v hollywoodských filmech jako Fantom, Zorro: Tajemná tvář a Past na konci 90. let 20. století. Catherine Zeta-Jones získala cenu Americké filmové akademie Oscar za nejlepší herečku ve vedlejší roli za ztvárnění Velmy Kellyové ve filmové adaptaci z roku 2002 ve snímku Chicago jako jediná walesská herečka v této kategorii. Je provdána za herce a producenta Michaela Douglase, se kterým oslavují narozeniny ve stejný den. Mají spolu dvě děti: Dylana (pojmenovaného podle Dylanovi Tomasovi) a Carysu. (wi)

Catherine Zeta-Jones

Dostupná rozlišení

1024x768
800x600

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů