Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.czMiley Cyrus


Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, (* 23. listopadu 1992, Nashville, Tennessee) je americká herečka a zpěvačka. Miley Cyrus se od útlého věku objevovala v různých reklamách a o něco později si poprvé zahrála v epizodce seriálu Doc. Největší zlom v její kariéře nastal když vyhrála casting na roli Miley v seriálu Hannah Montana z produkce studia Disney. Je o mladé čtrnáctileté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. Tato její identita však zůstává skryta, protože vystupuje s blonďatou kšticí a jménem Hannah Montana avšak ve škole je obyčejná dívka. Nikdo neví, že vede dva různé životy kromě její rodiny a kamarádů Olivera a Lilly. Miley Cyrus v seriálu hrála po boku svého otce, který je také jejím managerem. V seriálu Hannah Montana dále hrají Dolly Parton, Brooke Shields, Jesse McCartney, Jonas Brothers či Ashley Tisdale. (wi)

Miley Cyrus

Dostupná rozlišení

1024x768
800x600

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů