Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.cz


Tyra BanksNa této stránce se nachází wallpaper Tyra Banks. Tyra Lynne Banks je americká modelka, herečka, zpěvačka a moderátorka.
Tyra Banks se narodila v části Los Angeles v USA matce Carolyn, obchodní manažerce a lékařské fotografce a otci Donaldu Banksovi, počítačovému konsultantovi. Když bylo Tyře šest, tak se rodiče rozvedli. Matka se znovu vdala. Tyra má o 5 let staršího bratra Devina. Vystudovala Immaculate Heart High School a Loyola Marymount University. Po návštěvě Paříže se stala modelkou a fotila pro časopisy Vogue, Harper´s Bazaar, Cosmopolitan nebo Elle. Nabídky z časopisu Playboy odmítala. V USA je známá jako moderátorka televizní show na stanici UPN pod názvem America´s Next Top Model. Moderuje také vlastní show s názvem The Tyra Banks Show, kde jsou představovány příběhy obyčejných lidí prolínající se s rozhovory s celebritami. Jako herečka se objevila ve filmech Life-Size po boku s Lindsay Lohanové, dále pak ve filmech Divoký kočky nebo Halloween: Zmrtvýchvstání. Jako zpěvačka vydala Tyra Bankssvůj první singl Shake Ya Body v roce 2004. Objevila se i ve videoklipech známějších interpretů, jako Michael Jackson nebo George Michael. Natočila i duet s basketbalistou Kobe Bryantem.

Tyra Banks

Dostupná rozlišení

1600x1200
1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů