Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.cz


Eva LongoriaNa této stránce můžete nalézt wallpaper, česky tapeta, tapetka či pozadí ke stažení na plochu vašeho PC s motivem Eva Longoria. Eva Longoria se narodila v roce 1975 jako Eva Jacqueline Longoria do rodiny, kde všechny její sestry jsou blondýnky světlé pleti s modrýma očima, jen Eva je tmavé pleti s hnědými vlasy a oči, proto si vždy myslela, že ji pouze adoptovali. Vždy také byla považovaná za tu nejošklivější. Z počátku to vypadalo, že po Evě nikdy nebude vidu ani slechu, poté co úspěšně odpromovala v oboru mechaniky pohybu těles, se rozhodla, že se zúčastní soutěže talentů v L.A., toto město ji opravdu uchvátilo a ona naopak uchvátila jistého hledače talentů, který sní ihned podepsal smlouvu.

Mezi její první televizní role patřily nevelké herecké postavy v dnes již kultovních seriálech Beverly Hills 90210 a Báječní a bohatí, byl to však jen první odraz, který nakonec vedl k již větší roli v seriálu zvaném Mladí a neklidní, tam hrála po celé dva roky, v roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet, na který nakonec zanevřela a hledala něco co by jí opravdu vyneslo na vrchol. Tím se stal víc než oblíbený americký seriál Zoufalé manželky, který ji přinesl slávu, po které vždy toužila a díky němu se dostala do podvědomí diváků.

Onehdy v magické datum 07.07.07 se Eva Longoria provdala za hráče basketbalu Tonyho Parkera, je to již její druhé manželství, předchozí s Tylerem Christopherem skončilo v roce 2004. Eva Longoria Parker se také objevila ve španělském vydání časopisu People mezi nejkrásnějšími lidmi pro rok 2003. V roce 2005 a 2006 byla vyhodnocena jako nejvíce sexy hvězda ženského pohlaví v časopise Maxim. V roce 2006 se však také dostala na listinu nejhůře oblékaných lidí a to kvůli nošení kožichů. V minulosti byla také již nominovaná na Zlatý glóbus a to za nejlepší herecký výkon v televizním seriálu, muzikálu nebo komedii.(wi)

Eva Longoria

Dostupná rozlišení

1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů