Celebrity wallpapers       
http://www.celebritywallpapers.cz/  
Kontakt

mail
(zavináč)
celebritywallpapers.cz


Eva MendesNa této stránce můžete nalézt wallpaper, česky tapeta, tapetka či pozadí ke stažení na plochu vašeho PC s motivem Eva Mendes. Eva Mendes se narodila v Miami do sociálně středně založené kubánsko-americké rodiny. Po rozvodu rodičů se však odstěhovala s matkou do Los Angeles, kde vyrůstala. Její otec je prodavačem automobilů, matka je ředitelka školy. Studovala Hoover High School v Glendale a později California State University v Northridge obor marketing, ale poté se dala na herectví. Studovala pod Ivanou Chubbuck, pod kterou se herectví učili například i Brad Pitt, Charlize Theron nebo Halle Berry.

Kariéra Evy Mendes začínala, jako už u většiny herců, pozvolna. Účinkovala v hudebních videoklipech Willa Smithe či skupiny Pet Shop Boys a byla vybírána k menším filmovým rolím či k telenovelám. Filmovou premiéru si odbyla v roce 1998 ve filmech Fields of Terror nebo Noc v Roxbury. Pořádný vzestup ale zažila až v roce 2001 díky filmu oceněném Oscarem, Training Day, s Denzelem Washingtonem, Ethanem Hawkem a Snoop Doggem v hlavních rolích. Pak už přicházely jen velké a mnohdy i úspěšné role. K těm patří účinkování ve filmech Rychle a zběsile 2, Hitch, Tenkrát v Mexiku nebo Ghost Rider. Velká očekávání má také nový film We Own the Night, kde se Eva objeví po boku Marka Wahlberga, Joaquina Phoenixe a Roberta Duvalla.

Eva Mendes již dlouho žije s režisérem Georgem Gargurevichem v Hollywood Hills. Pokud zrovna není v práci, tak ráda poslouchá hudbu, jezdí na kole, lyžuje nebo provozuje horolezectví.(wi)

Eva Mendes

Dostupná rozlišení

1600x1200
1280x960
1152x864
1024x768
800x600

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

(Pro wallpaper ve větším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení, wallpaper (tapeta) se zobrazí v novém okně, v plné velikosti)


Vyhledávání

ReklamaReklama

(c) 2009-2115 celebritywallpapers.cz | Zásady ochrany osobních údajů